123 / 1000
Публікація 22.05.2017 14:32 залишилось 2 дні Автор: СЕРГЕЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ АВДЕЕВ

Назвати одну з вулиць Миколаєва іменем Кваші Олексія Дмитровича

5 вересня 2014 року Олексія Квашу було мобілізовано на військову службу. 7 липня 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення антитерористичної операції в районі населеного пункту Луганське Артемівського району Донецької області стрілець-помічник гранатометника 30 механізованої бригади солдат Кваша Олексій Дмитрович отримав поранення, несумісні з життям. Він віддав своє життя, захищаючи життя побратима, суверенітет і територіальну цілісність України.
Він залишив своїм читачам лише одну збірку віршів «Прекрасні тварини нашої країни», з малюнками самого автора, а другу так і не встиг надрукувати. Він був ще зовсім молодою людиною, і скільки б зробив ще добрих справ, написав книжок…
Читаючи добрі вірші Олексія Кваші, маленький читач пізнає світ природи, особливості і повадки тварин, користь, яку вони приносять людям і природі, вчиться любити і бережно ставитись до них.

Деяка інформація щодо Олексія Кваші
https://news.pn/ru/public/138076
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Gwa_MYTRyhY
http://investigator.org.ua/rss_yandex/183465/

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують