25 / 1000
Публікація 12.09.2018 10:35 залишилось 49 днів Автор: ЄВГЕН СЕРГІЙОВИЧ ЧУМАНОВ

Створити єдиний портал для сплати та контролю використання хоча б найпопулярніших комунальних послуг: газопостачання, електропостачання, водопостачання та відведення, зв'язок та інших

Користуючись єдиним порталом,мешканці міста зможуть більш ефективно контролювати використання послуг та швидче і своєчасно їх сплачувати. Звісно, це відноситься здебільшого до тих, хто вже використовує електронні платежі, але наявність зручного порталу може зробити такі розрахунки більш популярними. Також, пропонуючи певне API іншим постачальникам послуг, їх теж можна додавати до порталу.
На жаль, на цей час небагато постачальників комунальних послуг пропонують онлайн-розрахунки, та різноманітність інтернет-сторінок і засобів контролю створюють певні труднощі для людей. Портал має бути призначеним нівелювати ці недоліки.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують