52 / 1000
Публікація 10.10.2018 16:19 залишилось 27 днів Автор: ПОЛІНА ІГОРІВНА КУЦ

Запровадження конкурсу бізнес-планів для молоді!

Створити власну справу та працювати «на себе» - одна з головних ідей сучасної молодої людини. Однак, для старту власного прибуткового проекту необхідні інвестиції.

В багатьох прогресивних містах нашої країни, такі як Вінниця, Харків, Київ, вже сформовані та діють платформи підтримки бізнес-ініціатив молоді. Головна мета полягає у тому аби молодь залишалась у своєму місті, працювала, розвивалася та наповнювали міський бюджет податками.

Власне, мета цієї петиції полягає у тому, аби скорегувати міську владу в напрямку створення конкурсу бізнес-планів для молоді, а мета конкурсу полягає у підтримці підприємницьких ініціатив та надання методично-консультативної допомоги для започаткування власної справи.
Завданнями Конкурсу є:
• надання грантів для реалізації перспективних бізнес-планів;
• надання методично-консультативної допомоги громадянам України та підприємцям-початківцям щодо організації та ведення власного бізнесу;
• популяризація ідей підприємництва.

Запровадження даного конкурсу дасть можливість підтримати підприємницькі ініціативи серед молоді, для того щоб вони реалізували свої ідеї в Миколаєві!

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують