40 / 1000
Публікація 18.10.2018 13:01 залишилось 61 день Автор: ВАДИМ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ ІВАНОВ

Споруда майданчики для екстремального спорту

Шановна Влада!
На сьогоднішній день, ми зіткнулися з такою проблемою, як розвиток екстремального спорту в Україні, а саме в місті Миколаїв.

1 вересня 2012 року побудували перший скейт парк, в парку Перемоги. З кожним роком матеріал цього парку погіршується і приходить в непридатність, що призводить до травм і інших наслідків, хлопців займаються екстремальним видом спорту.

У 2013 році був побудований другий скейт парк в Вітовського районі, який має більш менш стан, але все ж є дрібниці які рано чи пізно з'являться, що призведе до непридатності.

Екстремальний вид спорту дуже популярний, а саме: скейтборд, Bmx, самокат, ролики. Більшість хлопців мають великий потенціал, але спеціальних майданчиків для розвитку немає, і це проблема.

Так давайте ж вирішимо цю проблему і підтримаємо екстремальний вид спорту в Україні. Ми вас просимо допомогти, виділити з бюджету міста деяку суму на будівництво екстремальної майданчики, що б хлопці займалися спортом!

Дякую за увагу!

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують