518 / 1000
Публікація 05.02.2019 13:25 залишилось 17 днів Автор: АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ЛЕЩИШИН

Автоматичне перенесення надлишково сплачених споживачами коштів за електроенергію з рахунків АТ «Миколаївобленерго» до ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія».

У зв’язку з відокремленням оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії згідно з положеннями Закону України «Про ринок електричної енергії», на території Миколаївської області та м. Миколаєва з 01.01.2019 року АТ «Миколаївобленерго» припиняє діяльність з постачання електричної енергії і здійсню функції виключно розподілу електричної енергії.

Функції постачання електричної енергії споживачу з 01.01.2019 року здійснює ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія», створена на базі АТ «Миколаївобленерго».

Договір про постачання електричної енергії з від ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія" вважається укладеним зі споживачем у разі споживання останнім будь-яких обсягів електричної енергії. При цьому облік заборгованості споживачів за спожиту електроенергію був автоматично перенесенний з АТ «Миколаївобленерго» до ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія».

Водночас облік коштів надлишково сплачених споживачами за електроенергію з АТ «Миколаївобленерго» до ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія» здійснений не був.

Для повернення коштів мені, як споживачу радять в кол-центрі АТ «Миколаївобленерго» особисто звернутись до АТ «Миколаївобленерго» із заявою, паспортом, документами на право власності, номером платника податків і банківськими реквізитами на повернення коштів.

Таких рахунків - тисячі. Тим самим АТ «Миколаївобленерго» створює величезні черги в своєму офісі і підвищує соціальну напругу у суспільстві, спричиняючи масу незручностей для побутових споживачів.

Тому звертаюсь до Миколаївської міської ради та Міського голови з проханням втрутитись у ситуацію і посприяти, щоб АТ «Миколаївобленерго» розробило механізм автоматичного перенесення обліку надлишково сплаченої споживачами електроенергії з особових рахунків АТ «Миколаївобленерго» до ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія», як це було зроблено з боргами споживачів.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують