266 / 1000
Публікація 14.02.2019 15:04 залишилось 54 дні Автор: НАДІЯ ВАСИЛІВНА ЧЕРВОНА

ЗАПРОВАДЖЕННЯ РЕГУЛЯРНОГО ГРАФІКУ І ГРАФІКУ РОБОТИ ДО 24 ГОДИНИ ДЛЯ МАРШРУТНИХ ТАКСІ #51 ТА #62

Жителям мікрорайону Тернівка у ранковий та денний час важко дістатися на роботу або в будь-яке місце міста. Деякі з них, хто проживає близько з мікрорайоном Північний, вимушені йти пішки до Північного і там сідати в маршрутне таксі. Інші - хто проживає далеко, вимушені їхати з пересадками і це ще, якщо пощастить сісти в маршрутне таксі.
А що казати про вечірній та нічний час. . .
Фактично неможливо дістатися назад додому в мікрорайон Тернівка. Тому пропоную запровадження регулярного графіку і графіку роботи до 24 години для маршрутних таксі #51 та #62.
Особливо наголошую, Тернівка - є Центральним районом міста. Впевнена, що це впровадження суттєво вирішить проблему пересування не тільки жителів Тернівки, а й громадян міста загалом.
Або пропоную більш кардинальний варіант: зняти з лінії сполучення приватників і забезпечити державним транспортом з регулярним та постійним графіком. Дякую

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують