1070 / 1000
Публікація 30.05.2019 14:56 залишилось 39 днів Автор: ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ СПЕСИВЕЦЬ

Прийняти програму безповоротного відлову безпритульних тварин

Міська влада хоче прийняти не ефективну програму "вилов, стерилізація, вакцинація і випуск" стосовно безпритульних тварин.
Дана програма зарекомендувала себе з негативної сторони та саме "завдяки" їй в місті зараз неможливо проїхати на велосипеді або пройти з домашнім улюбленцем. Кількість безпритульних собак просто неймовірне та особини не поодинокі, а повністю сформовані зграї які борються за територію, їжу та лідерство.
ВСВВ програма ефективна тільки при малій кількості особин в місті (як це у Львові, де спочатку провели масовий вилов і евтаназію, а потім ввели програму ВСВВ). У Миколаєві ж на вулицях кілька тисяч тварин, депутати й справді вважають що стерилізація допоможе різко скоротити популяцію диких тварин в місті? А головне, це точно допоможе припинити напади на людей? Та Ви впевнені що це гуманно відправляти собак на голод і холод? Я так не думаю. І пишу я це не просто так, мої рідні особисто стали жертвами агресивної зграї (документи прикріпленні) - https://www.facebook.com/konark666/posts/2626961117376260
Тому закликаю депутатів проголосувати за європейський, перевірений спосіб контролю популяції безпритульних тварин — безповоротний відлов. Адже Миколаїв - місто для людей, а не собак.

P.S.: Також потрібно ввести реєстрацію домашніх тварин, щоб недобросовісні люди думали перш ніж брати на себе відповідальність за тварини.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують