5 / 1000
Публікація 12.07.2019 13:44 залишилось 82 дні Автор: ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ МАЛИШ

Замість реконструкції Соборної площі провести капітальний ремонт Інгульського мосту, який знаходиться у ганебному стані.

Соборна площа багатьох влаштовує і в тому виді в якому вона зараз є. Принаймні при тих умовах що у Миколаєві набережна закинута на призволяще, Інгульський міст весь дірявий, машины через міст бояться їхати, я вже мовчу про те, що доволі часто через непридатний стан дорожного покриття автомобілі втрапляють в ями, через що гума рветься і часом прямо на мості, що призводить до величезних пробок, іноді аж до зупинки Шкільна. А поміж іншим це міст по якому рухаються автомобілі транзитом, на Київський напрямок і навпаки з Києва до Одеси і Херсона. Годі списувати місцевий бюджет на непотрібні і некритичні проекти. Зробіть спочатку те, що народ хоче в першу чергу.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують