44 / 1000
Публікація 17.07.2019 16:31 залишилось 58 днів Автор: АННА ІГОРІВНА САПЕЛКІНА

У жодному разі не змінювати маршрут №51

У зв'язку появою нових автобусів на маршруті №51 на сайті Миколаївської Міської ради з'явилась петиція щодо коригування маршруту (заїзд у мікрорайон "Північний".
Як житель околиць мікрорайону Тернівка наполягаю на тому, що подібні наміри необґрунтовані.
З мікрорайону Північний у різні райони міста уже зараз відправляються:
- цілих ТРИ тролейбуси (№6, №7 та №9 що йде до залізничного вокзалу)
- ЧОТИРИ маршрутні таксі № 1, №26, №56, №87
У мікрорайону Північний, об'єктивно, у порівнянні з мікрорайоном Тернівка взагалі нема ніяких труднощів ні з транспортом, ні з часом поїздок до центру міста і інших районів.
В той же час у мікрорайону Тернівка і його околиць є лише 2 маршрути - №62 і №51.
З них лише один прямує до центру Миколаєва. Ці маршрути дотепер мали застарілий автопарк, в період так званого "робочого перевезення" вони завжди переповнені.
Лише недавно нам дали змогу їздити в нових комфортних автобусах, з білетами, нормальними сидіннями та адекватною кількістю кисню і кубометрів простору на одну особу в салоні.
Намагання порушити цю гармонію зроблять велику прикрість для багатьох жителів Тернівки, подовжить їх і так немаленький шлях до роботи та додому, і знову покаже мікрорайону що для міської влади там живуть люди "другого сорту", інтересами яких можна нехтувати.
Не треба так.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують