9 / 1000
Публікація 02.09.2019 15:38 залишилось 19 днів Автор: ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ЛОПАТНЬОВ

Алкоголь продавати тільки з 9 до 12 ранку, а весь останній час - заборонити

Шановна Миколаївська Міська Рада, громадяни Миколаєва мене надихають на створення петиції щодо заборони алкоголю майже увесь день. Я прошу щоб дозволили продавати алкоголь тільки 3 години на день у час, коли найменше покупців у магазинах.
Є достатньо вагомі причини для цього:
- Багато людей обмежують себе і дітей! Замість того щоб купити їм їжу, покупають пиво замість цього. На це боляче навіть дивитись, люди масово закупають пиво при дітях - і самі голодні, і дітям жаліють щось купити;
- У зв'язку з тим що алкоголіків та пияків стало набагато більше, вони почали створювати загрозу у вечірній час, бо наші вулиці не освітлюються згідно сучасних стандартів ДБН та чомусь дуже вільно себе почувають у маршрутному таксі, десь після 19:30;
- Розвинута мережа підпільного казино, що маскуються під державні офіційні лотереї просто грабують людей, від чого з'являються поряд з ними кримінальні елементи, які зловживають спиртним і стають дуже злі та відігруються на невинних громадянах.

Якщо простіше - наші люди просто не вміють пити. У країнах ЄС та Азії я бачив як люди п'ють, навіть сідають за кермо і в них це не заборонено, бо люди вміють себе контролювати, вести себе ввічливо навіть п'яними не смітити, не пісяти на вулицях міста. Як правило в них п'янство не пов'язано з криміналом та свинством, але це не про нашу країну, не про наше місто. Наші громадяни не настільки цивілізовані, тож заради блага міста, прийміть таке рішення.

Я бачу що алкоголізм наших громадян повинен бути хіба що запланованим і 3 години вранці на добу - вистачить доки наші громадяни не навчаться бути більш цивілізованими. І подумайте про місця для наливайок, їх повинно стати набагато менше біля закладів освіти та медицини. Також надайте вживанню спиртного якесь інше значення, яке воно має сьогодні в менталітеті. Люди й досі відчувають свої 50 грам фронтових, що було створено як протидію фашизму у II Світовій війні, тож у людей досі алкоголізм пов'язаний не з недбалим ставленням до свого здоров'я та з тупістю мислення, а зі сміливістю та витривалістю. Іноді і державі необхідно проводити політику, щоб рушити радянські стереотипи, тієї війни вже давно нема.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують