11 / 1000
Публікація 02.09.2019 15:38 залишилось Автор: ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ ЛОПАТНЬОВ

Алкоголь продавати тільки з 9 до 12 ранку, а весь останній час - заборонити

Шановна Миколаївська Міська Рада, громадяни Миколаєва мене надихають на створення петиції щодо заборони алкоголю майже увесь день. Я прошу щоб дозволили продавати алкоголь тільки 3 години на день у час, коли найменше покупців у магазинах.
Є достатньо вагомі причини для цього:
- Багато людей обмежують себе і дітей! Замість того щоб купити їм їжу, покупають пиво замість цього. На це боляче навіть дивитись, люди масово закупають пиво при дітях - і самі голодні, і дітям жаліють щось купити;
- У зв'язку з тим що алкоголіків та пияків стало набагато більше, вони почали створювати загрозу у вечірній час, бо наші вулиці не освітлюються згідно сучасних стандартів ДБН та чомусь дуже вільно себе почувають у маршрутному таксі, десь після 19:30;
- Розвинута мережа підпільного казино, що маскуються під державні офіційні лотереї просто грабують людей, від чого з'являються поряд з ними кримінальні елементи, які зловживають спиртним і стають дуже злі та відігруються на невинних громадянах.

Якщо простіше - наші люди просто не вміють пити. У країнах ЄС та Азії я бачив як люди п'ють, навіть сідають за кермо і в них це не заборонено, бо люди вміють себе контролювати, вести себе ввічливо навіть п'яними не смітити, не пісяти на вулицях міста. Як правило в них п'янство не пов'язано з криміналом та свинством, але це не про нашу країну, не про наше місто. Наші громадяни не настільки цивілізовані, тож заради блага міста, прийміть таке рішення.

Я бачу що алкоголізм наших громадян повинен бути хіба що запланованим і 3 години вранці на добу - вистачить доки наші громадяни не навчаться бути більш цивілізованими. І подумайте про місця для наливайок, їх повинно стати набагато менше біля закладів освіти та медицини. Також надайте вживанню спиртного якесь інше значення, яке воно має сьогодні в менталітеті. Люди й досі відчувають свої 50 грам фронтових, що було створено як протидію фашизму у II Світовій війні, тож у людей досі алкоголізм пов'язаний не з недбалим ставленням до свого здоров'я та з тупістю мислення, а зі сміливістю та витривалістю. Іноді і державі необхідно проводити політику, щоб рушити радянські стереотипи, тієї війни вже давно нема.

Петицію підписали

З цією петицією також підписують