6 / 1000
Публікація 27.04.2020 11:09 залишилось 55 днів Автор: Олександра Олександрівна Коверзнєва

Створення велодоріжок в Миколаєві

1. Пересування на таких доріжках безпечно - це напевно перший, найголовніший і головний фактор в їх актив. Такі доріжки виділені контуром, допомагаючи розділити потік основного транспорту та велосипедистів. Якщо велосипедист рухається врівень з усім потоком машин, він може потрапити в ДТП, отримати масу травм, а при пересуванні по окремо виведеному треку - такі шанси зведені до мінімуму.

2. Пересуватися по велосипедній доріжці досить зручно - якщо трек грамотно і правильно організований. Як приклад - правила дорожнього руху всім велосипедистам передбачає заборону повертати направо при русі в 2-х напрямках. Якщо перехрестя організований правильно - велосипедисти має право повернути в потрібну їм сторону.


3. Велосипедні доріжки - це прекрасний варіант для прогулянок на велосипеді, особливо, якщо вони організовані в парковій зоні. Погодьтеся - якщо навіть спритно маневрувати між авто, то розслабитися і прогулятися, на велосипеді особливо не вийде. В цьому випадку уважність понад усе.

Велосипедні доріжки і смуги повинні влаштовуватися на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного та регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під'їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об'єктів масового відвідування , відкритим автостоянок і гаражів. Велосмуги повинні проектуватися тільки для одностороннього руху, а велодоріжки повинні бути переважно односторонніми по обидва боки вулиці. Необхідність проектування велосмуги або велодоріжки визначається категорією вулиці або дороги.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують