1370 / 1000
Публікація 24.03.2021 09:51 залишилось 40 днів Автор: Михайло Юрійович Комаров

Петиція щодо забезпечення життєдіяльності Миколаївської гімназії № 2 як муніципального освітнього закладу

Міському голові м. Миколаєва Сенкевичу О.Ф.,
депутатському корпусу Миколаївської міської ради

ПЕТИЦІЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №2 ЯК МУНІЦИПАЛЬНОГО ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ

Шановний Олександре Федоровичу! Шановні депутати!

Педагогічний і батьківський колективи Миколаївської гімназії №2 звертаються до Вас із проханням взяти діяльну участь у вирішенні питання про виділення коштів на реконструкцію приміщення гімназії (будівлі навчального закладу понад 100 років, останній капітальний ремонт було проведено в 1983 році). Оскільки будівля перебуває в аварійному стані, навчальний процес у стінах гімназії здійснювати не можна, просимо Вашого якнайшвидшого сприяння для виділення коштів на реконструкцію історичної частини будівлі гімназії.
На сьогодні гімназія має проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла державну експертизу, проведено тендер на будівництво, отримано дозвільну документацію, проте кошти міська рада не виділяла.
Високу якість освітньої діяльності закладу підтверджено результатами ЗНО, перемогами гімназистів у міських, обласних, всеукраїнських предметних олімпіадах і творчих конкурсах, здобутками випускників школи. Тільки наша гімназія серед усіх навчальних закладів міста й області протягом останніх років входить у число ста кращих шкіл України.
Педагогічний і батьківський колективи впевнені у Вашій небайдужості до критичної ситуації, яка склалася. Ми віримо Вам.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Миколаївській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують